Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen Het is nu 12 dec 2018, 22:56



Antwoord op onderwerp  [ 10 berichten ] 
Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I 
Auteur Bericht
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
21 augustus 2016 12:00 uur Nieuwkuijk 2 - RKDVC 2 (beker reserve poule Groep 4 17) 0-0 B01
27 augustus 2016 11:45 uur Achilles Veen JO19-1 - LRC JO19-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule Groep 1 12) 1-7 (1-1) strafschop T (raak)


Laatst bijgewerkt door toondebonth op 29 aug 2016, 21:19, in totaal 2 keer bewerkt.



21 aug 2016, 15:58
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
03 september 2016 14:30 uur Vlijmense Boys JO19-1 - Den Dungen JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 15) 3-5 (3-3) B01, T01, T03, strafschop T (raak)
17 september 2016 14:45 uur Haarsteeg JO17-1 - Wodan JO17-1 (Onder 17 competitie Hoofdklasse H) 4-0 (1-0) T01, B01, T01, strafschop B (mis)
24 september 2016 14:30 uur Nevelo JO19-1 - RWB JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 0-7 (0-4) T01, strafschop B (raak), strafschop T (mis), strafschop B (raak)


Laatst bijgewerkt door toondebonth op 24 sep 2016, 17:57, in totaal 2 keer bewerkt.



24 aug 2016, 10:54
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
01 oktober 2016 15:00 uur Hilvaria JO17-1 - Gilze JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 14) 2-1 (1-1) B01
04 oktober 2016 20:00 uur Nieuwkuijk VR2 - Avanti'31 VR2 (Vrouwen zondag 5e klasse 858) 1-2 (1-1) T01, B01
08 oktober 2016 14:30 uur Uno Animo JO19-1 - Jong Brabant JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 1-6 (0-2) B01, B01, strafschop B (raak), strafschop T (raak)
15 oktober 2016 12:45 uur RKDVC JO15-1 - Dongen JO15-1 (Onder 15 competitie 3e divisie C) 0-1 (0-0)
16 oktober 2016 11:00 uur Nieuwkuijk 5 - FC Drunen 5 (Mannen zondag reserve 6e klasse 632) 2-4 (1-3) B01, B01, T01
22 oktober 2016 15:00 uur Theole JO19-1 - RKTVC JO19-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule Groep 1 14) 5-1 (3-1) T02, B01, B01, strafschop B (raak)
29 oktober 2016 14:30 uur SC 't Zand JO19-2 - GSBW JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 2-1 (0-0) T01, T01


Laatst bijgewerkt door toondebonth op 05 nov 2016, 19:15, in totaal 3 keer bewerkt.



14 sep 2016, 10:12
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
05 november 2016 14:30 uur Emplina JO17-2 - Sint-Michielsgestel JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 15) 3-1 (3-0) B01, B01, T01, T01, B01, B01, strafschop T (raak)
12 november 2016 14:30 uur Hardinxveld JO19-1 - Drechtstreek JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 13) 0-1 (0-0) B01, T01, T01, B01, T01, T01, strafschop T (mis), strafschop B (mis)
13 november 2016 10:00 uur Nieuwkuijk VR1 - Sint-Michielsgestel VR1 (Vrouwen zondag 4e klasse 484) 1-2 (1-1) T01
19 november 2016 15:00 uur FC Engelen JO19-1 - Haarsteeg JO19-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 Groep 1 15) 4-0 (2-0) B01, strafschop T (raak)
26 november 2016 14:30 uur Nivo Sparta JO17-1 - GJS JO17-1 (Onder 17 competitie Hoofdklasse G) 3-1 (0-1) T01, B01, B01, T01


Laatst bijgewerkt door toondebonth op 29 nov 2016, 10:27, in totaal 2 keer bewerkt.



21 okt 2016, 18:22
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
03-12-2016 14:30 uur Waspik JO19-1 - Sarto JO19-2 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 0-7 (0-4)
10-12-2016 13:15 uur SV Reeshof JO17-1 - TSV Gudok JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 14) 3-2 (2-2) T01, T01, T01, T01, T08
17-12-2016 14:45 uur OJC Rosmalen JO17-2 - RKDVC JO17-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde Groep 1 10) 2-1 (2-1) T01, T01, B01, T01


18 nov 2016, 18:44
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
11 februari 2017 13:00 uur RWB JO15-1 - SC 't Zand JO15-2 (Onder 15 competitie 1e klasse 14)
18 februari 2017 14:45 uur Haarsteeg JO17-1 - Bladella JO17-1 (Onder 17 competitie Hoofdklasse H) 4-2 (3-0) T01, strafschop B (mis)
25 februari 2017 13:00 uur RJO Brabant United JO13-1 - NEC/FC Oss JO13-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 Groep 1 Achtste finale) 2-1 (1-1) T01, B01, B01


22 jan 2017, 20:47
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
04 maart 2017 15:00 uur Rood Wit V JO19-1 - Nuenen JO19-2 (Onder 19 competitie 1e klasse 16) 2-1 (1-0) B01, B01, T01, strafschop T (raak), strafschop B (raak)
11 maart 2017 13:00 uur OJC Rosmalen JO15-2 - Boxtel JO15-1 (Onder 15 competitie 1e klasse 15) 7-0 (4-0)
18 maart 2017 12:45 uur RKDVC JO15-1 - SC 't Zand JO15-1 (Onder 15 competitie 3e divisie C) 2-3 (2-1)


Laatst bijgewerkt door toondebonth op 05 apr 2017, 20:06, in totaal 2 keer bewerkt.



04 maart 2017, 23:05
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
01 april 2017 13:00 uur Sint-Michielsgestel JO17-1 - SV BLC JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 15) 1-1 (1-1) T01, B01, B01, T01
02 april 2017 12:15 uur Nieuwkuijk 1 - Oud-RKC (Jubileum 90 jaar Nieuwkuijk) 1-4 (0-1)

15 april 2017 12:00 uur Bayer 04 Leverkusen U13 - Vitesse JO13-1 (Logistic Force Cup 2017 Poule B, locatie: RKDVC) 1-2 (1-1) strafschop B (raak)
15 april 2017 14:00 uur RJO Brabant United JO13-1 - Odense BK U13 (Logistic Force Cup 2017 Poule A, locatie: RKDVC) 0-4 (0-1)
15 april 2017 15:20 uur RKDVC JO14 - FC Spartak Trnava U13 (Logistic Force Cup 2017 Poule A, locatie: RKDVC) 0-2 (0-1)

16 april 2017 10:00 uur Odense U13 - Met Oval Academy New York U13 (Logistic Force Cup 2017 Poule A, locatie: RKDVC) 0-0
16 april 2017 12:00 uur RJO Brabant United JO13-1 - Vitesse JO13-1 (Logistic Force Cup 2017 2e ronde, locatie: RKDVC) 1-1 (1-0) na strafschoppen 3-4
16 april 2017 14:00 uur AZ JO13-1 - Odense BK U13 (Logistic Force Cup 2017 3e/4e plaats, locatie: RKDVC, assistenten G. van de Wouw & D. Drost) 0-1 (0-0) T02

17 april 2017 15:00 uur Nieuwkuijk JO17-1 - ODC JO17-2 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1/4 finale Groep 11 3) 3-1 (3-0) B01, B01
19 april 2017 18:30 uur Nieuwkuijk JO11-1 - Hedel JO11-1 (Onder 11 competitie voorjaar 3e klasse 29) 2-3 (1-1)
22 april 2017 11:00 uur FC Engelen JO15-1 - Helvoirt JO15-1 (Onder 15 competitie 1e klasse 15) 6-1 (2-0)


13 maart 2017, 20:27
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
06 mei 2017 15:00 uur RWB JO19-1 - TSV Gudok JO19-01 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 0-3 (0-1)
10 mei 2017 18:30 uur Nieuwkuijk JO11-1 - Baardwijk JO11-1 (Onder 11 competitie voorjaar 3e klasse 29) 1-0 (1-0)
13 mei 2017 12:00 uur Drechtstreek JO17 - SC 't Zand JO17-2 (Onder 17 nacompetitie 1e ronde Hoofdklasse/1e klasse 5, assistenten: B.J. Schotanus en M.G.J. van de Sande, locatie: TSC) 1-7 (1-3) T01, T01
20 mei 2017 10:00 uur Gloria UC MO13-2 - WSC MO13-1 (PE29 Beslissingswedstrijden veldvoetbal Meiden Districtskampioenschappen Halve Finale, locatie: GJS) 0-3 (0-2)
27 mei 2017 13:00 uur Wilhelmina JO17-1 - SV Valkenswaard JO17-1 (Onder 17 nacompetitie 3e ronde Hoofdklasse/1e klasse 3, ASR, scheidsrechter: J.J.E.J. Koningstein, assistent: M.G.J. van de Sande, locatie: Schijndel) 1-2 (1-1) T01, B01


10 mei 2017, 22:09
Profiel
Scheidsrechter op A-lijst
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 jul 2013, 22:21
Berichten: 340
District: Zuid 1
Groep: Zaterdag jeugd 4
Bericht Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
10 juni 2017 10:00 uur Best Vooruit JO13-4 - Marvilde JO13-2 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 finale Groep 16 0) 0-3 (0-0)
10 juni 2017 13:00 uur FC Engelen JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 finale Groep 10 0) 2-2 (1-0) strafschoppen 4-3


04 jun 2017, 15:11
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Antwoord op onderwerp   [ 10 berichten ] 

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:
Ga naar:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB.nl Vertaling