jeugdscheidsrechter.nl
http://www.jeugdscheidsrechter.nl/forum/

Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I
http://www.jeugdscheidsrechter.nl/forum/viewtopic.php?f=24&t=18888
Pagina 1 van 1

Auteur:  toondebonth [ 21 aug 2016, 15:58 ]
Berichttitel:  Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

21 augustus 2016 12:00 uur Nieuwkuijk 2 - RKDVC 2 (beker reserve poule Groep 4 17) 0-0 B01
27 augustus 2016 11:45 uur Achilles Veen JO19-1 - LRC JO19-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule Groep 1 12) 1-7 (1-1) strafschop T (raak)

Auteur:  toondebonth [ 24 aug 2016, 10:54 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

03 september 2016 14:30 uur Vlijmense Boys JO19-1 - Den Dungen JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 15) 3-5 (3-3) B01, T01, T03, strafschop T (raak)
17 september 2016 14:45 uur Haarsteeg JO17-1 - Wodan JO17-1 (Onder 17 competitie Hoofdklasse H) 4-0 (1-0) T01, B01, T01, strafschop B (mis)
24 september 2016 14:30 uur Nevelo JO19-1 - RWB JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 0-7 (0-4) T01, strafschop B (raak), strafschop T (mis), strafschop B (raak)

Auteur:  toondebonth [ 14 sep 2016, 10:12 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

01 oktober 2016 15:00 uur Hilvaria JO17-1 - Gilze JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 14) 2-1 (1-1) B01
04 oktober 2016 20:00 uur Nieuwkuijk VR2 - Avanti'31 VR2 (Vrouwen zondag 5e klasse 858) 1-2 (1-1) T01, B01
08 oktober 2016 14:30 uur Uno Animo JO19-1 - Jong Brabant JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 1-6 (0-2) B01, B01, strafschop B (raak), strafschop T (raak)
15 oktober 2016 12:45 uur RKDVC JO15-1 - Dongen JO15-1 (Onder 15 competitie 3e divisie C) 0-1 (0-0)
16 oktober 2016 11:00 uur Nieuwkuijk 5 - FC Drunen 5 (Mannen zondag reserve 6e klasse 632) 2-4 (1-3) B01, B01, T01
22 oktober 2016 15:00 uur Theole JO19-1 - RKTVC JO19-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule Groep 1 14) 5-1 (3-1) T02, B01, B01, strafschop B (raak)
29 oktober 2016 14:30 uur SC 't Zand JO19-2 - GSBW JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 2-1 (0-0) T01, T01

Auteur:  toondebonth [ 21 okt 2016, 18:22 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

05 november 2016 14:30 uur Emplina JO17-2 - Sint-Michielsgestel JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 15) 3-1 (3-0) B01, B01, T01, T01, B01, B01, strafschop T (raak)
12 november 2016 14:30 uur Hardinxveld JO19-1 - Drechtstreek JO19-1 (Onder 19 competitie 1e klasse 13) 0-1 (0-0) B01, T01, T01, B01, T01, T01, strafschop T (mis), strafschop B (mis)
13 november 2016 10:00 uur Nieuwkuijk VR1 - Sint-Michielsgestel VR1 (Vrouwen zondag 4e klasse 484) 1-2 (1-1) T01
19 november 2016 15:00 uur FC Engelen JO19-1 - Haarsteeg JO19-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 Groep 1 15) 4-0 (2-0) B01, strafschop T (raak)
26 november 2016 14:30 uur Nivo Sparta JO17-1 - GJS JO17-1 (Onder 17 competitie Hoofdklasse G) 3-1 (0-1) T01, B01, B01, T01

Auteur:  toondebonth [ 18 nov 2016, 18:44 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

03-12-2016 14:30 uur Waspik JO19-1 - Sarto JO19-2 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 0-7 (0-4)
10-12-2016 13:15 uur SV Reeshof JO17-1 - TSV Gudok JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 14) 3-2 (2-2) T01, T01, T01, T01, T08
17-12-2016 14:45 uur OJC Rosmalen JO17-2 - RKDVC JO17-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde Groep 1 10) 2-1 (2-1) T01, T01, B01, T01

Auteur:  toondebonth [ 22 jan 2017, 20:47 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

11 februari 2017 13:00 uur RWB JO15-1 - SC 't Zand JO15-2 (Onder 15 competitie 1e klasse 14)
18 februari 2017 14:45 uur Haarsteeg JO17-1 - Bladella JO17-1 (Onder 17 competitie Hoofdklasse H) 4-2 (3-0) T01, strafschop B (mis)
25 februari 2017 13:00 uur RJO Brabant United JO13-1 - NEC/FC Oss JO13-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 Groep 1 Achtste finale) 2-1 (1-1) T01, B01, B01

Auteur:  toondebonth [ 04 maart 2017, 23:05 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

04 maart 2017 15:00 uur Rood Wit V JO19-1 - Nuenen JO19-2 (Onder 19 competitie 1e klasse 16) 2-1 (1-0) B01, B01, T01, strafschop T (raak), strafschop B (raak)
11 maart 2017 13:00 uur OJC Rosmalen JO15-2 - Boxtel JO15-1 (Onder 15 competitie 1e klasse 15) 7-0 (4-0)
18 maart 2017 12:45 uur RKDVC JO15-1 - SC 't Zand JO15-1 (Onder 15 competitie 3e divisie C) 2-3 (2-1)

Auteur:  toondebonth [ 13 maart 2017, 20:27 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

01 april 2017 13:00 uur Sint-Michielsgestel JO17-1 - SV BLC JO17-1 (Onder 17 competitie 1e klasse 15) 1-1 (1-1) T01, B01, B01, T01
02 april 2017 12:15 uur Nieuwkuijk 1 - Oud-RKC (Jubileum 90 jaar Nieuwkuijk) 1-4 (0-1)

15 april 2017 12:00 uur Bayer 04 Leverkusen U13 - Vitesse JO13-1 (Logistic Force Cup 2017 Poule B, locatie: RKDVC) 1-2 (1-1) strafschop B (raak)
15 april 2017 14:00 uur RJO Brabant United JO13-1 - Odense BK U13 (Logistic Force Cup 2017 Poule A, locatie: RKDVC) 0-4 (0-1)
15 april 2017 15:20 uur RKDVC JO14 - FC Spartak Trnava U13 (Logistic Force Cup 2017 Poule A, locatie: RKDVC) 0-2 (0-1)

16 april 2017 10:00 uur Odense U13 - Met Oval Academy New York U13 (Logistic Force Cup 2017 Poule A, locatie: RKDVC) 0-0
16 april 2017 12:00 uur RJO Brabant United JO13-1 - Vitesse JO13-1 (Logistic Force Cup 2017 2e ronde, locatie: RKDVC) 1-1 (1-0) na strafschoppen 3-4
16 april 2017 14:00 uur AZ JO13-1 - Odense BK U13 (Logistic Force Cup 2017 3e/4e plaats, locatie: RKDVC, assistenten G. van de Wouw & D. Drost) 0-1 (0-0) T02

17 april 2017 15:00 uur Nieuwkuijk JO17-1 - ODC JO17-2 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1/4 finale Groep 11 3) 3-1 (3-0) B01, B01
19 april 2017 18:30 uur Nieuwkuijk JO11-1 - Hedel JO11-1 (Onder 11 competitie voorjaar 3e klasse 29) 2-3 (1-1)
22 april 2017 11:00 uur FC Engelen JO15-1 - Helvoirt JO15-1 (Onder 15 competitie 1e klasse 15) 6-1 (2-0)

Auteur:  toondebonth [ 10 mei 2017, 22:09 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

06 mei 2017 15:00 uur RWB JO19-1 - TSV Gudok JO19-01 (Onder 19 competitie 1e klasse 14) 0-3 (0-1)
10 mei 2017 18:30 uur Nieuwkuijk JO11-1 - Baardwijk JO11-1 (Onder 11 competitie voorjaar 3e klasse 29) 1-0 (1-0)
13 mei 2017 12:00 uur Drechtstreek JO17 - SC 't Zand JO17-2 (Onder 17 nacompetitie 1e ronde Hoofdklasse/1e klasse 5, assistenten: B.J. Schotanus en M.G.J. van de Sande, locatie: TSC) 1-7 (1-3) T01, T01
20 mei 2017 10:00 uur Gloria UC MO13-2 - WSC MO13-1 (PE29 Beslissingswedstrijden veldvoetbal Meiden Districtskampioenschappen Halve Finale, locatie: GJS) 0-3 (0-2)
27 mei 2017 13:00 uur Wilhelmina JO17-1 - SV Valkenswaard JO17-1 (Onder 17 nacompetitie 3e ronde Hoofdklasse/1e klasse 3, ASR, scheidsrechter: J.J.E.J. Koningstein, assistent: M.G.J. van de Sande, locatie: Schijndel) 1-2 (1-1) T01, B01

Auteur:  toondebonth [ 04 jun 2017, 15:11 ]
Berichttitel:  Re: Aanstellingen Veld 2016/2017 Toon de Bonth Zuid I

10 juni 2017 10:00 uur Best Vooruit JO13-4 - Marvilde JO13-2 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 finale Groep 16 0) 0-3 (0-0)
10 juni 2017 13:00 uur FC Engelen JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 (Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 finale Groep 10 0) 2-2 (1-0) strafschoppen 4-3

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/