Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen Het is nu 20 sep 2018, 09:20



Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 378 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Volgende
aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld 
Auteur Bericht
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

zaterdag 21 mei:
RABOBANK Superjeugd Toernooi bij Purmersteijn. D-Pupillen 2e divisie
Wedstrijden gefloten vandaag:
10.00 uur: AFC D1 - Hollandia D1 2-0 geen kaarten
11.30 uur: Spartaan 20 D1 - Zeeburgia D1 1-1 1x geel B12
12.30 uur: Zeeburgia D1 - Elinkwijk D1 2-1 2x geel B12, T12
13.30 uur: Purmersteijn F1 - Hoogezand F1 3-0
14.00 uur: AFC D1 - Hollandia D1 2-0 geen kaarten
15.15 uur: 5e/6e plaats: Purmersteijn D1 - FC Volendam D2 1-0 1x geel T12
15.40 uur: Finale: Zeeburgia 1 - AFC D1 1-1 (4-5 strafschoppen) geen kaarten

speelduur D-Pupillen: 1x25 minuten
speelduur F-Pupillen: 1x20 minuten


zondag 22 mei:
RABOBANK Superjeugd Toernooi bij Purmersteijn. C-Junioren 2e divisie

woensdag 25 mei:
JPN JO13 Districtstoernooi 13.00 uur

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

donderdag 2 juni:
GZM Toernooi bij SVW 27

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


21 mei 2011, 20:26
Profiel
Pierluigi Collina
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 10 nov 2007, 12:48
Berichten: 2276
Woonplaats: Haarlem
District: West I
Groep: AV-J3 Zondag
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
En meneer wou het kaartloos houden vandaag :') Neem een voorbeeld aan mij :mrgreen:
Dat jij de finale floot en ik niet even buiten beschouwing gelaten


21 mei 2011, 20:33
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
En meneer wou het kaartloos houden vandaag :') Neem een voorbeeld aan mij :mrgreen:
Dat jij de finale floot en ik niet even buiten beschouwing gelaten


Tja, als ze nodig zijn trek ik ze om de rust te bewaren :D

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


22 mei 2011, 00:00
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

zondag 22 mei:
RABOBANK Superjeugd Toernooi bij Purmersteijn. C-Junioren 2e divisie
10.30 uur: FC Volendam C2 - Zeeburgia C1 0-2 geen kaarten
12.00 uur: Alphense Boys C1 - Spartaan 20 C1 0-1 geen kaarten
12.30 uur: Zeeburgia C1 - JVOZ/Cortgene C1 1-0 geen kaarten
13.30 uur: FC Volendam C2 - JVOZ/Cortgene C1 0-5 1x geel T14
14.30 uur: JVOZ/Cortgene C1 - Haaglandia C1 2-1 geen kaarten
15.15 uur: 7/8e plaats: Haaglandia C1 - Hollandia C1 0-4 2x geel T17, B02a, 1x rood B42
15.40 uur: Finale: Zeeburgia C1 - Spartaan 20 C1 0-1 geen kaarten assistent

woensdag 25 mei:
JPN JO13 Districtstoernooi 13.00 uur

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

donderdag 2 juni:
GZM Toernooi bij SVW 27

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


22 mei 2011, 20:32
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

woensdag 25 mei:
JPN JO13 Districtstoernooi 13.00 uur

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

donderdag 2 juni:
GZM Toernooi bij SVW 27 I.P.V.
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie) 2e assistent

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


23 mei 2011, 12:06
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Nog een nacompetitiewedstrijd erbij :D Ben er wel blij mee, omdat ik nog in de START-groep zit had ik er niet echt op gerekend :)

Programma:

woensdag 25 mei:
JPN JO13 Districtstoernooi 13.00 uur

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys tot 13.00 uur

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie)
Scheidsrechter: A.J. David
1e assistent: J. Kasaza Bisimwa
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


23 mei 2011, 21:16
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

woensdag 25 mei:
JPN JO13 Districtstoernooi 13.00 uur

donderdag 26 mei:
AFC 34 D1 (nieuw) - LSVV D1 (nieuw) 18.30 uur (oefen) (Hoofd - 1e klasse)

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys tot 13.00 uur

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie)
Scheidsrechter: A.J. David
1e assistent: J. Kasaza Bisimwa
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


24 mei 2011, 17:17
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

woensdag 25 mei:
JPN JO13 IR Districtstoernooi 13.00 uur
15.30 uur: West 1 Noord - West 1 Centraal 1-1
17.40 uur: West 1 Zuid - West 1 Noord 1-1 1x strafschop B (raak)
19.20 uur: West 1 Centraal - West 2 Zuid 3-0

donderdag 26 mei:
AFC 34 D1 (nieuw) - LSVV D1 (nieuw) 18.30 uur (oefen) (Hoofd - 1e klasse)

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

maandag 30 mei:
AFC 34 D2 (nieuw) - Limmen D1 (nieuw) 19.00 uur (oefen) (2e - 1e klasse)

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys tot 13.00 uur

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie)
Scheidsrechter: A.J. David
1e assistent: J. Kasaza Bisimwa
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


25 mei 2011, 23:18
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

donderdag 26 mei:
AFC 34 D1 (nieuw) - LSVV D1 (nieuw) 18.30 uur (oefen) (Hoofd - 1e klasse) 6-1 1x strafschop B (raak)

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

maandag 30 mei:
AFC 34 D2 (nieuw) - Limmen D1 (nieuw) 19.00 uur (oefen) (2e - 1e klasse)

woensdag 1 juni:
JPN JO13 IR Noord (assistent) Locatie: berkhout

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys tot 13.00 uur

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie)
Scheidsrechter: A.J. David
1e assistent: J. Kasaza Bisimwa
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


26 mei 2011, 22:31
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

zaterdag 28 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

Uitslagen:
U14:
10.20 uur: St. John's FC (Sco) - DCG 1 0-1 1x geel B15
12.00 uur: DCG 1 - Olympia Haarlem 1-0
13.15 uur: DCG 2 - Cardinal Heenan School 2(Eng) 1-4 1x geel B02a

U15:
14.35 uur: DCG - St. Cadocs (Sco) 1-0
15.30 uur: Sporting Martinus 2 - vv Schoten 0-0
17.05 uur: Sporting Martinus 1 - Vernon Colts White (Eng) 0-3

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

maandag 30 mei:
AFC 34 D2 (nieuw) - Limmen D1 (nieuw) 19.00 uur (oefen) (2e - 1e klasse)

woensdag 1 juni:
JPN JO13 IR Noord (assistent) Locatie: Berkhout

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys tot 13.00 uur

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie)
Scheidsrechter: A.J. David
1e assistent: J. Kasaza Bisimwa
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


28 mei 2011, 23:07
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

zondag 29 mei:
Amsterdam Cup bij Sporting Martinus

Uitslagen:
U14:

10.20 uur: St. Cadocs (Sco) - Olympia Haarlem 1-1
11.10 uur: Whetstone Wanderers FC (Eng) - Cardinal Heenan School (Eng) 1 0-0
12.00 uur: Olympia Haarlem - Brendon Bees JFC (Eng) 1-0 1x geel B14
12.50 uur: DCG 2 - Olympia Haarlem 3-2

U15:
13.45 uur: Edenham High School (Eng) - Hereford School 2 (Eng) 0-0
14.35 uur: St. Cadocs (Sco) - Edenham High School (Eng) 0-3
15.25 uur: Hereford School 2 (Eng) - St. Cadocs (Sco) 0-3
16.15 uur: Vernon Colts White (Eng) - Edenham High School (Eng) 2-0 1x geel T14
17.30 uur: vv Schoten - Sporting Martinus 1 0-1

Speelduur: 1x20min.

maandag 30 mei:
AFC 34 D2 (nieuw) - Limmen D1 (nieuw) 19.00 uur (oefen) (2e - 1e klasse)

woensdag 1 juni:
JPN JO13 IR Noord (assistent) Locatie: Berkhout

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys tot 13.00 uur

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie)
Scheidsrechter: A.J. David
1e assistent: J. Kasaza Bisimwa
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


29 mei 2011, 22:23
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

maandag 30 mei:
AFC 34 D2 (nieuw) - Limmen D1 (nieuw) 19.00 uur (oefen) (2e - 1e klasse) BNO

woensdag 1 juni:
JPN JO13 IR Noord (assistent) Locatie: Sportpark Berkhout

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie)
Scheidsrechter: J. Soetekouw mr. M. Kluft
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys

Volendam (rkav) A1 - Lisse A1 17.00 uur (nacompetitie 2e ronde) (Hoofdklasse/4e divisie) I.P.V.:
Finale nacompetitie voor een plek in de 2e divisie:
Sportpark Assendelft in Assendelft
Volendam (rkav) B1 of de Zouaven B1 - Hoofddorp sv B1 of AFC B2 14.30 uur
Scheidsrechter: J.C. Peekel
1e assistent: J. de Bie
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

Daar ben ik wel blij mee natuurlijk. :D

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


30 mei 2011, 21:58
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

donderdag 2 juni:
Hoofddorp s.v. B1 - AFC B2 14.30 uur (nacompetitie 2e ronde) (3e divisie/2e divisie) 0-4 geen kaarten
Scheidsrechter: mr. M. Kluft
1e assistent: W. de Waart
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys

Finale nacompetitie voor een plek in de 2e divisie:

Sportpark Assendelft in Assendelft
Volendam (rkav) B1 of de Zouaven B1 - AFC B2 14.30 uur
Scheidsrechter: J.C. Peekel
1e assistent: J. de Bie
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


02 jun 2011, 19:37
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys:
9.50 uur: 1.FC Koln (Dui) - FC De Bilt
10.30 uur: Legmeervogels - Eintracht Frankfurt (Dui)
11.10 uur: Legmeervogels - FC De Bilt
11.30 uur: Maccabi Tikva 1 (Isr) - De Wherevogels

Finale nacompetitie voor een plek in de 2e divisie:
Sportpark Assendelft in Assendelft
Volendam (rkav) B1 - AFC B2 14.30 uur (3e - 2e divisie)
Scheidsrechter: J.C. Peekel
1e assistent: J. de Bie
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


03 jun 2011, 11:29
Profiel
Pierluigi Collina

Geregistreerd: 08 mei 2010, 20:33
Berichten: 2189
Woonplaats: Sint Pancras
District: West 1
Groep: Zondag 3
Bericht Re: aanstellingen 2010/2001 Jelle van Hamersveld
Programma:

zaterdag 4 juni:
International Youth Tournament U11 bij Reiger Boys:
9.50 uur: 1.FC Koln (Dui) - FC De Bilt 5-0
10.30 uur: Legmeervogels - Eintracht Frankfurt (Dui) 1-3
11.10 uur: Legmeervogels - FC De Bilt 0-2
11.30 uur: Maccabi Tikva 1 (Isr) - De Wherevogels

Finale nacompetitie voor een plek in de 2e divisie:

Sportpark Assendelft in Assendelft
Volendam (rkav) B1 - AFC B2 14.30 uur (3e - 2e divisie) 0-6 1x geel B14
Scheidsrechter: J.C. Peekel
1e assistent: J. de Bie
2e assistent: J.M. van Hamersveld (ik)

zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni:
I.J.T. Toernooi bij vv Brederodes (Vianen)

(nieuw)

_________________
Scheidsrechters zijn net mensen.

Programma:
KNVB Scheidsrechter Zondag AV-3
Scheidsrechterscoördinator SV Vrone


04 jun 2011, 18:24
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen   [ 378 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Volgende

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:
Ga naar:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB.nl Vertaling